Očkování přemístěno do víceúčelové haly Na Lapači

Od úterý 6. dubna 2021 (včetně) je očkovací místo ze Vsetínské nemocnice přemístěno do víceúčelové haly Na Lapači 247.

Registrace k očkování i nadále pouze prostřednictvím centrálního rezervačního systému.

Lokalita velkokapacitního očkovacího místa:

GPS souřadnice: 49.3331839N, 17.9920314E

Budova:

Interiér haly:

Příjezd, příchod, parkování:

• K parkování je možno využít velkokapacitního parkoviště u sousedního zimního stadionu.
  • Příjezd přímo k hale jen pro hendikepované osoby, parkování pro vozidla přivážející imobilní pacienty na vyznačeném parkovišti u volejbalových kurtů.
  • Vstup pro objednané k očkování je z boční strany víceúčelové sportovní haly.
  • Před vstupem do očkovacího centra je pro vozidla zákaz stání.
  • Přístup do budovy je bezbariérový.
  • Provozní doba je stanovena na po – pá 7.00 – 15.00 hodin.

Organizace očkování na místě, informace:

• K očkování se dostavte v termínu, který Vám určí centrální rezervační systém. Dodržujte čas rezervace.
  • Potřebovat budete průkaz totožnosti (občanský průkaz, pas) a průkaz pojišťovny.
  • Nejprve je zapotřebí vyplnit dotazník před očkováním. Vytisknout a vyplnit si jej můžete již předem doma, urychlíte tak celý proces.
  • Vhodné je předem si nachystat také kontaktní telefonní číslo a e-mailový kontakt pro případné zaslání certifikátu.
  • S vyplněným dotazníkem přicházíte na registrační stanoviště, následuje konzultace s lékařem a vlastní vakcinace.
  • Po aplikaci očkovací látky bude na posledním stanovišti dokončen zápis do informačního systému infekčních nemocí.
  • Pokud přicházíte k první vakcinaci, bude Vám vydán průkaz s termínem druhé dávky vakcíny. Pečlivě jej uschovejte a vezměte jej s sebou na očkování 2. dávkou vakcíny.
  • Očkovaní se posadí na patnáct minut v připravené čekárně, kde budou pro případ nevolnosti pod dohledem zdravotníka.
  • Pokud jste již v minulosti prodělal(a) závažnou alergickou reakci, je čekání prodlouženo na 30 minut. Po uplynutí stanovené doby informujte personál očkovacího centra, následně je možno očkovací centrum opustit. Neopouštějte svévolně prostory očkovacího centra bez informování personálu a před uplynutím výše uvedené doby.
  • V případě jakýchkoliv obtíží okamžitě informujte personál očkovacího centra!

Jak zrušit rezervaci, když se nemůžete na daný termín dostavit?

Ihned, jakmile se o této skutečnosti dozvíte, zrušte svou rezervaci v centrálním rezervačním systému. Uvolníte tak termín pro další čekající. Pokud nebude z nějakého důvodu zrušení rezervace skrze centrální systém možné, informujete očkovací centrum na tel. 603 580 860.

Další informace ZDE.