V Lékárnách DUO srpnová akční nabídka, zdravotní obuv, ale i potřeby a pomůcky

V srpnu 2019 můžete v Lékárnách DUO v poliklinice a v hlavním areálu Vsetínské nemocnice využít nabídku produktů v akčních cenách, které jsme pro vás vyjednali s dodavateli. Platná je do vyprodání akčních zásob.

Pracovníci Lékáren DUO jsou připraveni poradit a doporučit i další výrobky, které jistě využijete na svých výletech, dovolených, cestách. Ať již se jedná o repelenty, léky na nejrůznější střevní obtíže, obvazové a krycí materiály a podobně.

Na pracovišti v poliklinice je připravena široká nabídka:

Máte již klientskou kartu Lékáren DUO Vsetínské nemocnice? Informace ZDE

Jak máme u nás otevřeno? Informace ZDE.

Akční nabídka Lékáren DUO Vsetínské nemocnice

pro srpen 2019, případně do vyprodání zásob

IBALGIN® RAPIDCAPS 400 mg, 30 měkkých tobolek – účinné analgetikum ve formě měkkých tobolek s tekutou účinnou látkou: ulevuje od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů, zad, svalů a menstruační bolesti snižuje horečku tlumí zánět. Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou ibuprofenum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

HEMAGEL, 5 g – k ošetření povrchových poranění kůže: odřeniny, řezné rány, popáleniny a drobná poranění v domácnosti a při sportu.  Zabraňuje tvorbě strupů a zlepšuje vzhled jizvy. Jedná se o zdravotnický prostředek.

LIOTON® 100 000, gel 100 g – úleva pro těžké, bolavé, oteklé nohy, pro léčbu křečových žil a jejich příznaků, pohmožděnin, modřin a otoků. Lék ke kožnímu podání s účinnou látkou heparinum natricum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

NALGESIN® S – 20, 40 tablet – lék na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti, bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou naproxenum natricum. Čtěte pečlivě příbalový leták