Rozhovory s oceněnými zaměstnanci přináší Zpravodaj 5/2022

Novoroční přání, další informace, fotografie z akcí, ale také rozhovory s nedávno oceněnými Osobnostmi nemocnic Zlínského kraje. To vše najdete ve Zpravodaji 5/2022, opět na dvaceti stranách. V roce 2022 jsme pro vás připravili celkem sto stran, z toho třetinu tvořila různá historická ohlédnutí. Připomínali jsme si osobnosti historie i současnosti.

Ve zpravodaji 5/2022 najdete například:

• Pediatrie je náročný obor, říká oceněná lékařka.
    Rozhovor se zástupkyní primářky dětského oddělení MUDr. Janou Slováčkovou
  • Diagnostika je u nás na velmi dobré úrovni, říká v rozhovoru zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Martin Janáč
  • Náborové aktivity na plné obrátky, míří také na ZŠ.
    Rozhovor s vedoucí personálního oddělení  Mgr. Ing. Evou Kurtinovou
  • Spolupráce je zapotřebí mezi patry i profesemi, říká v rozhovoru vrchní sestra ISLF Bc. Bohdana Bambuchová

Přečtěte si v elektronické verzi:

5_ZPRAVODAJ_VSETINSKE_NEMOCNICE_PROSINEC_2022_SMALL

1/2022 2/2022 3/2022 4/2022 5/2022