Vedoucí stavebně-invest.rozvoje

Vsetínská nemocnice a.s. vyhlašuje výběrové řízení

na obsazení pozice vedoucí pracoviště stavebně-investičního rozvoje

Náplň práce:

  • zodpovídá za odborné a administrativní činnosti pracoviště, koordinuje jeho činnosti a odpovídá za plnění zadaných úkolů,
  • plánování, příprava a zajištění realizace rozsáhlých staveb investiční výstavby, technického zhodnocení a rekonstrukcí majetku Vsetínské nemocnice a.s. a pronajatého majetku Zlínského kraje, ve stanovených časových horizontech,
  • zastupování Vsetínské nemocnice a.s. při projednávání investičních záměrů a plánu stavební údržby s organizačními složkami zakladatele,
  • zpracování podkladů pro investiční záměry, zajištění projektové přípravy a rozpočtu pro realizaci akcí, poskytování součinnosti zástupcům vlastníka, investora, projektanta a zhotovitele díla,
  • zpracování podkladů pro vyhlašování veřejných zakázek, poptávkových a cenových řízení, vč. návrhů hospodářských smluv a následných souvisejících činnosti, podle ustanovení zákona o zadávání veřejných zakázek a interních směrnic,
  • zajištění a účast na stavebním řízení na místně příslušném stavebním úřadě a u ostatních institucí z legislativního hlediska zúčastněných na přípravě realizaci akcí a jejím ukončení,
  • koordinace činnosti jednotlivých pracovišť Vsetínské nemocnice a.s., popř. také smluvních partnerů podílejících se na realizaci díla nebo realizací díla dotčených,
  • výkon technického dozoru u stanoveného okruhu akcí.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 5 let praxe v oboru,
  • zkušenost s tvorbou výkresové dokumentace v prostředí CAD (AUTOCAD),
  • znalost rozpočtování stavebních děl a projekčních prací za pomoci cenových soustava a cenových ukazatelů (BUILDpower, RTS Stavitel KROS, UNIKA),
  • zkušenost s tvorbou zadávací dokumentace pro výběr dodavatele,
  • znalost MS OFFICE (OUTLOOK, WORD, EXCEL),
  • znalost právních předpisů potřebných pro výkon agendy (zejména zákon č. 134/2016 Sb., zákon č. 283/2021 Sb.).

Výhodou:

  • autorizace v oboru pozemní stavby dle zákona č. 360/1992 Sb.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení,
  • zajímavou práci u významného zaměstnavatele v regionu,
  • možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, systém cafeterie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní spoření, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na nákup zboží a služeb a mnoho dalších zajímavých benefitů na nemocnice-vs.cz).

Přihláška uchazeče musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis s motivačním dopisem,
  • doklady o dosaženém vzdělání.

Další informace:

  • termín pro přihlášení: 31. 05. 2024.

Kontakt pro zaslání přihlášky:

  • Ing. Eva Kurtinová– vedoucí personálního oddělení,
  • email: kurtinova@nemocnice-vs.cz; tel.: 571 818 428,
  • adresa: Nemocniční 955, 755 01 Vsetín.