Hlavní mzdová/ý účetní

Hlavní mzdová/mzdový účetní

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování a vedení mzdové agendy společnosti a souvisejících podkladů pro mzdy
  • Provedení měsíční uzávěrky mezd, kontrola výstupních sestav a odvodů mezd
  • Rozeslání přehledu o platbě pojistného na zdravotní pojištění, přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách (zdravotní pojišťovny, ČSSZ)
  • Zpracování ročního výkazu pro FÚ
  • Zpracování exekucí, insolvencí, ročního zúčtování zaměstnanců, ELDP
  • Komunikace se státními institucemi, příprava podkladů pro kontroly, audity
  • Další administrativa spojená se mzdovou a personální agendou

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Prokazatelnou praxi na pozici mzdová/ý účetní min. 3 roky
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Ochotu učit se nové věci
  • Proaktivní přístup
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní úvazek u stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • Atraktivní benefitní program – systém cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál, možnost stravování ve vlastní nemocniční jídelně, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky, slevy na nákup zboží a služeb a další benefity na www.nemocnice-vs.cz

Kontakt na personální a mzdové oddělení:

  • Mgr. Pavla Psotová

  • personalistka
  • tel.: +420 571 818 445